Trianka Bowling Academy bowling salon yönetici ve çalışanlarına yönelik eğitim programları ve seminerler düzenlemektedir.


TOP DELİM ve PROSHOP İŞLETMESİ EĞİTİMİ

Sporcuların ellerine göre özel top delimlerinin sağlanabilmesi için temel ölçüm ve delim eğitimidir. Top delim dışında Proshop idaresi, yüzey bakımı, vs konularında da eğitim sağlanmaktadır. Avrupa Bowling Federasyonu ve IBPSIA standartlarına göre verilmektedir.

SALON ÇALIŞANLARI TEMEL BOWLING EĞİTİMİ

Salon çalışanlarının salona gelen misafirlere yardımcı olabilmeleri, organizasyonlarda sorulara cevap verebilmeleri, top seçimine yardımcı olabilmeleri ve kısa yardımlarla misafirlerin daha iyi oynamalarını sağlayacak bowlingden daha çok keyif almalarını sağlayacak seviyede temel bowling eğitimi programı.

HALKLA İLİŞKİLER ve ETKİNLİK SORUMLULARI İÇİN ORGANİZASYON EĞİTİMLERİ

Salonlarda organizasyon yapan ve yeni programlar geliştiren halkla ilişkiler ve etkinlik sorumlusu personel için düzenlenmiş programlardır. Genel bowling bilgisi, değişik formatlar, turnuva ve lig uygulamaları, örnek uygulamalar, temel organizasyon bilgileri ve temel bowling oyun bilgisi verilmektedir.

SALON TEKNİK GÖREVLİLERİ SAHA BAKIM (Lane Maintenance) EĞİTİMİ

Salonlarda teknik sorumlu olarak çalışan personele saha bakımı, yağlama makineleri, yağlar ve temizleyiciler, sahanıjn skora etkileri, yağlama, günlük-haftalık-aylık bakım programları, turnuva hazırlık, yağlama patternları inceleme ve hazırlama, top reaksiyonu, sporcu ilişkileri gibi konularda detaylı uygulamalı seminerler verilmektedir.

SAHA ÖLÇÜM (Lane Maintenance) EĞİTİMİ

Bowling salonlarındaki hatların montaj sonunda veya sonrasında, yıllık kontrol olarak WTBA Dünya Federasyonu standartlarına uygun olup olmadığını denetlemek için yapılan bir Avrupa Bowling Federasyonu Eğitimcileri ile yapılan bir eğitim programıdır.


İLETİŞİM

Bu konularda bilgi almak için Duygu Gürkan (536 480 08 95) ile irtibata geçebilirsiniz.