Eğitim programlarımız hakkında diğer sorularınız varsa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

+ Kursa başlamak için topum olması gerekir mi?

Hayır. Bowling Academy kurslarında sporcuların topları olması gerekmez fakat doğru ve rahat bir falsolu atış için sporcuların ellerine uyan bir topları olması başarılarını arttıracak bir etmen olacaktır. Bowling academy eğitmenleri sporcuların tekniklerine göre nasıl bir top almaları gerektiği üzerine önerilerde bulunabilirler.

+ Kursa başlamak için ayakkabı-bileklik vs. gibi bir aksesuarım olması gerekir mi?

Hayır. Bowling Academy kurslarında bowling ayakkabısı, bileklik gibi aksesuarlara ihtiyaç yoktur. Salonda verilen ayakkabılarla kurs yapılabilir. Kurs sırasında sporcular denemek için diğer ürünleri kullanabilir ve işlerine yararsa satın alabilirler. Sporcular ne tip bir ayakkabı ve bileklik alacakları konusundada eğitmenlerimize başvurabilirler.

+ Kursa nasıl bir kıyafetle gelmeliyim?

Bowlingin temel giyimi polo yaka t-shirt ve kumaş rahat pantolondur. Dar pantolonlar, terletecek giyimler çalışmalarda sizi zorlayacaktır. O yüzden rahat pantolonlar ve polo yaka t-shirt kurs sırasında size kolaylık sağlayacaktır.

+ Kurs programını bitirdiğimde devam edebileceğim programlar var mı?

Kurs programları Başlangıç - Orta I - Orta II şeklinde birbirlerinin devamı şeklinde planlanmaktadır. Daha sonra ise gelişmiş express programlara katılabilirsiniz.

+ Bowling sporunu ciddi yapmak istersem neler yapabilirim?

Lisans çıkartarak Türkiyenin 17 merkezinde oynanan liglere katılabilirsiniz. Bunun dışında düzenlenen salon ligleri, salon turnuvaları, Türkiye ve Avrupa'da düzenlenen açık turnuvalara katılabilirsiniz.