ÖNDER GÜRKAN’A GÜMÜŞ PİN

Trianka Bowling Academy kurucu ve antrenörlerinden Önder Gürkan, FIQ (Fédération Internationale des Quilleurs – 9 Pin ve 10 Pin Bowling’in en Üst Kurumu) tarafından bowling sporuna verdiği hizmetlerden dolayı Silver Pin (Gümüş Pin) ödülüne layık görüldü.

Ekim ayında yapılan ETBF – Avrupa Bowling Federasyonu Kongresi’nde bu ödülü ETBF Başkanı Addie Ophelders’ten alan Önder Gürkan bu kongrede yeniden Yönetim Kuruluna seçildi ve 4 yıl boyunca Kurul Üyeliğine ve Eğitim Komitesi Başkanlığı görevine devam edecek.

GEDİZ EGE UKRAYNA'DA

Antrenör ve Top Delim uzmanımız Gediz Ege, akademimizin ana eğitim programlarında biri olan top delim eğitimini vermek üzere geçen ay Ukrayna’nın Cherkasy şehrindeydi.

Ebonite International’ın talebi üzerine Ukrayna distribütörleri ile düzenlenen top delim eğitimi programında katılanlar top reaksiyonu, el ölçümü, top çizimi, delme ve yüzey değişikliği konularında eğitim aldılar başarı ile programı tamamladılar.

TRIANKA ACADEMY SAN MARINO'DA

San Marino Bowling Federasyonu, Trianka Bowling Academy ile bir anlaşma yaparak ülkelerindeki bowling sporunun gelişmesi ve sporcu yetiştirmek üzere bir Ulusal Gelişim Programı (National Development Program) başlatıyor.

Program dahilinde Trianka Bowling Academy;
- Antrenor eğitimi
- Okul Eğitim Programları
- Genç ve Bayan Sporcu Kazandırma ve Yetiştirme Programları
- Genç - Bay - Bayan Milli Takım Altyapı Programları
- Milli Takım Geliştirme Çalışmaları
sunacak.

Bu programların yanında San Marino ve İtalyan sporculardan oluşacak gruplara bowling dersleri verilecek.