SpectoBowlingLogo-Black-Vertical.png

DÜNYA'NIN EN GELİŞMİŞ TOP HAREKETİ TARAMA SİSTEMİ!

Specto top hareketini detaylarıyla göstermek ve yepyeni çalışma olanakları sağlamak üzere tasarlanmış yepyeni bir lazer tabanlı sistemdir. Salonlar, oyuncular ve antrenörlerin kolayca kullanabilmesi için mobil ve bilgisayar uygulamaları ile kolayca kullanılır.

Specto özel Lidar sensörü ile 6 hatta kadar kullanılabilmektedir (mimari uygun olduğu sürece).

Specto sporculara her atışı çizerek, mobil uygulamada 10 veriye, Antrenör uygulamasında 35 veriye kadar top hareketi ile ilgili tüm sayıları sağlar. Böylece sporcular hedeflerini vurup vuramadıklarını, ne kadar istikrarlı olduklarını, değişiklik yaptıklarında topun hareketine neler olduğunu görebilmektedirler.

Specto içindeki kayıt sistemleri sayesinde sporcuların atışlarını kaydederek bulut ortamında saklar ve sporcular istedikleri zaman atış ve verilerine erişebilirler.

İçindeki özel çalışma ve antrenman bölümleri ile sporculara odaklı ve ölçülebilir antrenman olanakları sağlar.

Sporcuların performansını atış üzerinden değerlendirdiği için skora ve yağlamaya bağlı olmadan sporcular arasında karşılaştırma yapılmasını sağlar. Sporculara birbirleri ile yarışmak için yepyeni olanaklar sağlar.

Sporcuların çalışmalar sırasında performanslarını daha iyi ölçerek hangi konuya yönelmeleri gerektiğini saptayarak, sporcuların gereksiz konulara odaklanıp zaman kaybetmesini engeller ve daha çabuk gelişmelerini sağlar.

Specto sporculara kendi kendilerine çalışma yapıp performanslarını ölçme şansı tanır.

all2.png
Kegel_Specto_Lane800hor.jpg
06-ipad-mockup-1200.jpg
samsung.png